• Güvenli Alışveriş
 • Güvenli Alışveriş
 • Ücretsiz Kargo
 • Ücretsiz Kargo
 • Kapıda Ödeme
 • Kapıda Ödeme
 • Kargo Süreci ve Teslimat

  Siparişinizi verdiğinizde neler olacak ?

  1.  Ücretsiz Baskı :   Kişiye özel, isim yazılı bir ürün satın almışsanız grafik tasarım personelimiz ürünlerinizi talebiniz doğrultusunda size özel olarak hazırlayacak.

  2.  Ücretsiz Hediye Paketi:  Kargoda hasar görmeyecek şekilde özel ambalaj malzemeleri ile özel kutusunun içerisine yerleştirilecek. Çok güzel bir hediye paketi yapılacak. Hediye notu iletmek isterseniz siparişiniz esnasında ödeme ekranında karşınıza çıkacak olan sipariş notu bölümüne yazınız.

  3.  Ücretsiz Kargo:   14.00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün,  Aras Kargo ile ücretsiz kargo olarak adresinize gönderilecek. Akşamında Aras kargo takip numaranız sisteme girilecek ve eposta adresinize gönderilecek. Kargo hareketlerinizi Aras Kargo web sitesinden kargo takip numaranızla takip edebilirsiniz.

  4.  Teslimat:  Kargo görevlisi tarafından  ortalama 1-2 iş günü içerisinde adresinize teslim edilecek.

  Siparişinizin aşamalarını sitemizden takip edebileceğiniz gibi, ayrıca eposta adresinize de bilgi mesajı gönderilecektir. Spam klasörünüzü de kontrol ediniz. 

  Pazar günleri kargo firmaları çalışmadığı için, Pazar günü verdiğiniz siparişleriniz Pazartesi günü gönderilir.

  Bize her zaman ulaşabilirsiniz:

  Siparişinizle ilgili herhangi bir sorunuz ya da sorun olursa mesai saatlerimizde müşteri temsilcimize ekran sol altındaki bölümden yazışarak ya da 0545 447 6450 numaralı telefondan arayarak ulaşabilirsiniz. Mesai dışında da yine ekranın sol altındaki bölüme mesajınızı ve cep numaranızı bırakabilirsiniz, veya 0545 447 6450 numaralı telefonumuza mesaj göndermeniz yeterlidir.

  İyi günlerde kullanmanız dileğiyle :)